Leave Your Message
  • טעלעפאָן
  • E- פּאָסט
  • ווהאַצאַפּפּ
  • סקיפּע
  • וועטשאַט
    weixinat5
  • דרינענדיק פיברע אָפּטיק קאַבלע

    דרינענדיק פיברע אָפּטיק קאַבלע

    פּראָדוקטן קאַטעגאָריעס
    0102030405060708
    GYXTW יוני-רער אַרמערד איין מאָדע 6 קאָר 8 קאָר פיברע אַפּטיק קאַבלע GYXTW יוני-רער אַרמערד איין מאָדע 6 קאָר 8 קאָר פיברע אַפּטיק קאַבלע
    01

    GYXTW יוני-רער אַרמערד איין מאָדע 6 קאָר 8 קאָר פיברע אַפּטיק קאַבלע

    2023-04-19 03:09:20
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ1 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 62±0.5 1330נם um 62±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 מיט דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ענוויראָנמענטאַל טשאַראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    דרויסנדיק און דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע GYXTW 4 6 8 12 קאָרעס פיברע אַפּטיק קאַבלע אַרמערד קאַבלע דרויסנדיק און דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע GYXTW 4 6 8 12 קאָרעס פיברע אַפּטיק קאַבלע אַרמערד קאַבלע
    01

    דרויסנדיק און דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע GYXTW 4 6 8 12 קאָרעס פיברע אַפּטיק קאַבלע אַרמערד קאַבלע

    2023-02-23 09:45:09
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ1 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 62±0.5 1330נם um 62±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 מיט דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ענוויראָנמענטאַל טשאַראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    אָפּטיש ftth om3 2 4 6 8 12 האַרץ ברייקאַוט קאַבלע פּרייַז דרינענדיק סינגלעמאָדע פאַרשפּרייטונג פיברע אַפּטיק קאַבלע אָפּטיש ftth om3 2 4 6 8 12 האַרץ ברייקאַוט קאַבלע פּרייַז דרינענדיק סינגלעמאָדע פאַרשפּרייטונג פיברע אַפּטיק קאַבלע
    01

    אָפּטיש ftth om3 2 4 6 8 12 האַרץ ברייקאַוט קאַבלע פּרייַז דרינענדיק סינגלעמאָדע פאַרשפּרייטונג פיברע אַפּטיק קאַבלע

    23-02-2023 08:35:48
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ1 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 62±0.5 1330נם um 62±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 מיט דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ענוויראָנמענטאַל טשאַראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    דרינענדיק 1 קאָר ענג באַפער אַראַמיד יאַרן לסזש פיברע אַפּטיק קאַבלע דרינענדיק 1 קאָר ענג באַפער אַראַמיד יאַרן לסזש פיברע אַפּטיק קאַבלע
    01

    דרינענדיק 1 קאָר ענג באַפער אַראַמיד יאַרן לסזש פיברע אַפּטיק קאַבלע

    2023-02-16 06:48:52
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ1 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 62±0.5 1330נם um 62±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 מיט דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ענוויראָנמענטאַל טשאַראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    מולטימאָדע ברייקאַוט דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע OM1 OM2 OM3 נול האַלאָגען דרינענדיק פיברע קאַבלע מולטימאָדע ברייקאַוט דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע OM1 OM2 OM3 נול האַלאָגען דרינענדיק פיברע קאַבלע
    01

    מולטימאָדע ברייקאַוט דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע OM1 OM2 OM3 נול האַלאָגען דרינענדיק פיברע קאַבלע

    08-11-2021 06:57:19
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ1 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 62±0.5 1330נם um 62±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 מיט דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ענוויראָנמענטאַל טשאַראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    רפפּ פאָרס ברייקאַוט אָפּטיש קאַבלע ענג באַפער 144 פאַרשפּרייטונג קאַבלע קאָר רפפּ פאָרס ברייקאַוט אָפּטיש קאַבלע ענג באַפער 144 פאַרשפּרייטונג קאַבלע קאָר
    01

    רפפּ פאָרס ברייקאַוט אָפּטיש קאַבלע ענג באַפער 144 פאַרשפּרייטונג קאַבלע קאָר

    08-11-2021 06:51:05
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן סם 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 1300נם um 9±0.5 1550נם um 9±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות דיאַמעטער um5 ≤ שיטה0 דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ענוויראָנמענטאַל טשאַראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    פיברע ברייקאַוט קאַבלע OM3 OM4 OM5 GJPFJV מולטימאָדע פלאַם ריטאַרדאַנט פיברע ברייקאַוט קאַבלע OM3 OM4 OM5 GJPFJV מולטימאָדע פלאַם ריטאַרדאַנט
    01

    פיברע ברייקאַוט קאַבלע OM3 OM4 OM5 GJPFJV מולטימאָדע פלאַם ריטאַרדאַנט

    08-11-2021 06:55:17
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ1 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 62±0.5 1330נם um 62±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 מיט דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 קאַבלע פּאַראַמעטערס עלעמענטן פּאַראַמעטערס פיברע ציילן 48קאָרע ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 8500ם ברוין 8500 גרין ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע ראָזעווע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2 מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ינווייראַנמענאַל קעראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייט פּאַראַמעטערס וואָולטידזש (לאַנג טערמין) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10cm 200 צעטרעטן (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין בענדינג ראַדיוס (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ -20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    LSZH דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע 12 קאָר פאַרשפּרייטונג קאַבלעס LSZH דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע 12 קאָר פאַרשפּרייטונג קאַבלעס
    01

    LSZH דרינענדיק פיברע אַפּטיק קאַבלע 12 קאָר פאַרשפּרייטונג קאַבלעס

    20-10-2021 06:31:17
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסיפיקאַטיאָן אָמ2 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 50±0.5 1300נם um 50±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי טעות ≤ 5 אום דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 9 אַטטענואַטיאָן (מאַקס.) 850nm dB/km 3.5 DBS0km פּאַראַמעטער 130קמעטער. 12 ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 850μm±50μם מאַטעריאַל לסזה קאָליר בלוי מאַראַנץ גרין ברוין גרוי ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם±0.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ינווייראַנמענאַל קעראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייץ פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין ) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10קם 200 ענגשאַפט (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין ראַדיוס קערוואַטשער (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ - 20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען
    6 קאָר OM3 OM4 מולטימאָדע דרינענדיק פיברע אָפּטיק קאַבלע פיברע אַפּטיק קאַבלע 6 קאָר OM3 OM4 מולטימאָדע דרינענדיק פיברע אָפּטיק קאַבלע פיברע אַפּטיק קאַבלע
    01

    6 קאָר OM3 OM4 מולטימאָדע דרינענדיק פיברע אָפּטיק קאַבלע פיברע אַפּטיק קאַבלע

    20-10-2021 06:27:00
    פאָטאָס פיברע פּאַראַמעטערס נומ עלעמענטן אַפּאַראַט ספּעסאַפאַקיישאַן אָמ3 1 מאָדע פעלד דיאַמעטער 850נם um 50±0.5 1300נם um 50±0.5 2 קלאַדדינג דיאַמעטער um 124.8±0.7 3 קלאַדדינג ניט-סירקולאַריטי % ≤0.7 4 קאָר קלאַדדינג קאַנסענטריסיטי ≤ 5 דיאַמעטער דיאַמעטער. 245±5 6 שייד ניט-סירקולאַריטי % ≤6.0 7 שייד-שייד קאָנסענטריסיטי טעות um ≤12.0 8 קאַבלע שערן ווייוולענגט נם λcc≤1260 9 אַטטענואַטיאָן (מאַקס.) 850nm dB/km 3.5 DBS0km פּאַראַמעטער 130קמעטער. 12 ענג דאַמפּינג פיברע דיאַמעטער 850μm±50μם מאַטעריאַל לסזה קאָליר בלוי מאַראַנץ גרין ברוין גרוי ווייַס רויט שוואַרץ געל פיאַלקע אַקוואַ סטרענגטה מיטגליד קעוולאַר רעקל דיאַמעטער 6.2מם±0.2מם מאַטעריאַל LSZH/PVC קאָליר מאַראַנץ מעטשאַניקאַל און ינווייראַנמענאַל קעראַקטעריסטיקס עלעמענטן יונייץ פּאַראַמעטערס דרוק (לאַנג טערמין ) N 200 דרוק (קורץ טערמין) N 660 ענגשאַפט (לאַנג טערמין) N/10קם 200 ענגשאַפט (קורץ טערמין) N/10קם 1000 מין ראַדיוס קערוואַטשער (דינאַמיש) מם 20ד מין בענדינג ראַדיוס (סטאַטיק) מם 10ד אַפּערייטינג טעמפּעראַטור ℃ - 20~+60 סטאָרידזש טעמפּעראַטור ℃ -20~+60
    באַקומען דער בעסטער פּרייַז
    אַראָפּרעכענען